עץ בגלבוע

שאלות ותשובות

זו שאלה מצוינת והתשובה עליה מורכבת. עבודה בעץ מתבצעת על עץ יבש שאחוזי הלחות בו נמוכים. בנוסף, עולה השאלה איך נראה גזע העץ ומה המוצר אותו הלקוח מעוניין ליצור. בהתאם לכך יש לחתוך/לפרוס ולהקציע את הגזע לקבלת משטח עץ לעבודה.

במידה והחלטת להזמין מוצר ואנחנו מתחילים מאפס, הרי שהשמיים הם הגבול. לאחר שנלמד את הדרישות שלך ואת מבנה החלל אליו מיועד המוצר, נבחר ביחד את סוג העץ, ואפילו את פרוסת העץ עצמה. משם נמשיך לבחירת הגימור מבריק/מט, לצבעים שישולבו (במידה ויוחלט על כך) ולאביזרים נלווים כדוגמת רגליים לשולחן.

לצערי לא ניתן, אנחנו יכולים לייצר שולחן אוכל בעל מידה קבועה בלבד.

ניתן לייצר מוצרים מותאמים למקלחת אשר יצופו בחומר שיגן על העץ לאורך זמן.

מכיוון שאנחנו מייצרים מוצרים מותאמים ללקוח עם הלקוח, הרי שאין כל בעיה להחליף את הרגליים או כל אביזר משלים אחר במוצר. עם זאת, ייתכן והדבר ישפיע על תמחור המוצר.

גובה השולחן צריך להיות נמוך מגובה הספה או הכורסא, אך לא נמוך מדי. רצוי כי אורך השולחן יהיה כשני שליש מאורך הספה. רוחב השולחן צריך להיות כזה שיאפשר תנועה חופשית בין הספה לשולחן. את סוג ומיקום רגלי השולחן יש לתכנן כך שיהיה מספיק מקום להכניס את הרגליים מתחת לשולחן.

מוצר שיצא מבית המלאכה שלנו, אינו ניתן להחזרה. זו הסיבה שאנו מעודדים הגעה לבית המלאכה לאסוף את המוצר. כך תוכלו לבחון אותו, לגעת, להריח ולהרגיש ולהחליט אם זה באמת מה שאתם רוצים.

כאמור, אנו מעדיפים כי הלקוח יבוא לאסוף את המוצר בעצמו, על מנת לראות ולהרגיש את המוצר. עם זאת, במידה ונדרשת הובלה היא תהיה בתשלום נוסף.

במידה ורכשת מוצר שנמצא במלאי ואין צורך בשינויים כלשהם, המוצר יצא אליך תוך 3 ימי עסקים מרגע קבלת התשלום המלא. אנו מתחייבים כי תקבלו תוך 10 ימי עסקים. 

במידה ומדובר בהזמנת מוצר, התחלת העבודה עליו תהיה 3 ימי עסקים לאחר קבלת מקדמה בסך 30% ממחיר המוצר הסופי. זמן העבודה הינו 14 ימי עסקים. המוצר צא מבית המלאכה רק לאחר העברת הסכום הסופי ל”עץ בגלבוע”.

המוצרים יוצאים מאיתנו לאחר שנבדקו ונמצאו שלמים. במידה וההובלה נעשתה על ידינו ונגרם למוצר נזק, אנו נתקן אותו על חשבוננו. עם זאת, במידה וההובלה נעשתה ע”י הלקוח והמוצר נפגע, האחריות הינה של הלקוח.

זו כמובן שאלה כללית והתשובה כמובן תלויה בכל מוצר ומוצר. באופן כללי, לאחר בחירת פרוסת העץ לעבודה, היא עוברת אצלנו תהליך של אטימה למשך מספר ימים עם חומר מרחיק חרקים, השלב הבא הינו ניקוי העץ מקליפה, אבנים, אדמה וכו’. השלב הבא הנו שיוף העץ עם נירות שיוף ברמת חספוס שונה. במידה ומיישמים אפוקסי אוטמים את העץ ומיישמים אפוקסי, לאחר הייבוש משייפים שוב בנייר שיוף עדין יותר, סותמים סדקים קטנים שנשארו ומגיעים לשלב הגימור, אפוקסי/לכה/שמן לעץ/פוליש. ובסוף בסוף, הרכבת המוצר הסופי.

אנחנו משתדלים לספק עבודה לספקים ישראליים. ולכן את העץ ועבודות המתכת אנחנו קונים מספקים ישראליים שמשתפים עמנו פעולה. האפוקסי והצבעים נקנים בארץ אך מיובאים מחו”ל.

ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהדרכים הבאות:
דרך דף הפיסבוק של “עץ בגלבוע”, דרך המייל של החברה: acaciata10@gmail.com ובטלפון: 0527-967247